Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tuszów: BMW uderzyło w drzewo. Zginął 20-letni pasażer

Utworzony przez Laguniarz, 20 września 2009 r. o 10:12 Powrót do artykułu
2,5 litra ????? Tylko ? No kuźwa, szkoda że sobie wieśniak Rosomaka nie kupił od talibów !!!!!!! A CZYM TY JEZDZISZ BURASIE Q7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy mu mówił że w końcu się przewiezie bo jeździ za szybko. Teraz zapłacił najwyższą cenę zabił brata [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co wy się kłócicie, jacy byli tacy byli wiedzą to osoby które ich znają. Czy szacunek dla osób zmarłych w jaki kolwiek sposób okazuje się na forum internetowym!!! Ludzie smutki wylewajcie wsród rodziny, znajomych ale nie tutaj, bo to raczej nie odpowiednie miejsce. A chłopak cóż po części jest sam sobie winien. Ważne, aby kazdy wziął lekcje z tego co się stało(już nie pierwszą zresztą) i wyciągnął wnioski czy warto ryzykować. Brawura zabija!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Prawdą jest, że młodzi ludzie powodują sporo wypadków (a jakoś spora część z nich to kierowcy BMW i innych tym podobnych szrotów wycofanych już dawno z ruchu przez naszych zachodnich sąsiadów) 2. Nie mówcie mi, że reszta osób jadących tym autem była bez winy... Mieli fazę na szybką jazdę i tyle. Skąd wiecie, że nie podpuszczali kolegi siedzącego za kółkiem?? Gdyby koledzy mieli trochę rozumu we łbach to by przemówili napaleńcowi do rozsądku i może nie doszłoby do tragedii. Uwierzcie mi - samochód to nie jest zabawka (jest nawet taka akcja z identycznym hasłem w TV)... Do tego trzeba dorosnąć, ale, jak widzę poniektórych kierowników w okolicach 18-20 lat to włos mi się na głowie jeży. 3. Koledzy i koleżanki poszkodowanych - z całym szacunkiem dla Was - nie macie racji... nie brońcie nikogo... gdyby taki kierowca zabił kogoś z Waszych bliskich, na pewno obralibyście inny kierunek Waszych wpisów na tym forum. 4. Korzystajcie czasami ze słownika ortograficznego... zresztą, czego można się spodziewać - czytając wpisy stwierdzam, że większość została wpisana przez dzieci neostrady... PS. I tak trzymam kciuki za chłopaków, żeby z tego wyszli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
520 to chyba silnik 2.0, a nie 2.5, no nie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Az krew zalewa czytajac to co tu niektorzy pisali ...pierolicie o doswiadczeniu nocach szybkiej jezdzie po ch***?? Ranicie ku*** tych co znali tego ktory zgina w tym wpadku i znaja tych co leza w szpitalu!!! Mlody byl kierowca to prawda moze i jechal szybko ... ale niewiecie co tak naprawde bylo powodem tego wypadku wiec zamknac mordy bo obrazacie tu ludzi ... Przepraszam wszystkich za uzywanie wulgaryzmu ale to szok co tu niektorzy wypisuja ... Maniek[*] Zreszta niech wyjdzie z tego calo ...
nie ranimy tych ktorzxy ich znali po prostu to jest forum i wyrazamy swoje opinie a moze w ten sposob inni sie naucza... a co gdybym nawet ich znal to co myslisz ze mialbym inne zdanie???? skoro jechal za szybko chcial przyszpanowac i dojechal... ale po co gówniarzom BMKI kupowac?? mysla ze dziewczyny na to leca... tak chyba na jeżdżącą śmierć! bo mało jest osob w takim wieku ktorzy kupuja BMKI zeby nie szpanowac :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katarzyna stefaniak napisał:
ty imbecylu jak możesz tak mówić skoro go nie znasz...z czego sie k**wa cieszysz że straciliśmy naszego przyjaciela?? zastanów sie co ty wogole tutaj wypisujesz!!!!!!!! zastanów się co jego siostra brat i rodzice musza teraz przeżywać!!!!!!!! pomyśł sobie co teraz musi czuć Przemek że jego brat nie żyje i to możliwe że z jego winy!!!!!!żałosny/a jesteś...żal mi ciebie!!!!!!!!!!!!!jeżeli jestescie wszyscy tacy mądrzy to dlaczego podpisujecie sie jako gość czy anonim??nie mogę w to uwieżyć że nawet po śmierci nie dajecie Mateuszowi spokoju!!!!!!!!!!!!!!!!!! Matucik spoczywaj w pokoju:*[*];( Najszczersze kondolencje dla całej rodziny. Klasa IV b TŻ;(;(;(;(;([*][*][*]
a co to my jestesmy winni śmierci i wypadkowi??? Ty sie zastanow jeden madry czlowiek napisal ze jezdzil jak umial czyl inijak tym 170 konnym szrotostwem ktore sie rozpadało a pewnie i tak polowa koni uciekla z niego... my wpisami nie jestesmy winni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] [*] ... wczoraj o 18 umarł kolejny z czwórki ... zostało tylko dwóch .. Módlmy się o to żeby przeżyli ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wezcie sie ku.wa schowajcie.! piszecie jakieś głupoty i nie zwracanie uwagi ze to czyta rodzina chłopaków.! więc moze byście zachowali to glupie gadanie dla siebie.?! co sie mialo stać to sie stalo.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Każdy mu mówił że w końcu się przewiezie bo jeździ za szybko. Teraz zapłacił najwyższą cenę zabił brata [*]
zgadzam sie z tobą gościu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajomy napisał:
Przemek odebrał prawko miesiąc temu.. Zarobił sobie chłopak i kupił pierwsze auto BMW 520i E34 z 1991roku 2.5 litrowy silnik dawał ponad 170Koni.. Bardzo mocne z napędem na tylną oś...
To jest właśnie najbardziej wieśniackie auto zwane bryką młodziezy wiejskiej, podobnie jak audi 80 czy inne złomy. Osobiście jestem szczęśliwą posiadaczką bmw e46 z trzylitrowym silnikiem i jakoś do głowy mi nie przyszło aby tym samochodem szaleć po naszych pięknych drogach, pomimo, iż samochód jest stworzony do szybkiej jazdy. Prawda jest taka, że jak się ma pusto w głowie a na dodatek brakuje umiejętności (bo niedawno zrobiło się prawko) to lepiej dać sobie spokój z szaleństwami na drodze. Jeżeli zrobimy sobie krzywdę to nieistotne ale też możemy skrzywdzić lub zabić kogoś tak jak w tym przypadku. Tu już nie chodzi o same auta ale o to, ze mlodzi kierowcy nie potrafią jeździć dobrze za to szpanują przed kumplami, udaje się raz, drugi, trzeci a za dziesiątym zabraknie szczęścia i tragedia gotowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
innka napisał:
Czy ktoś może mi powiedzieć co z Mateuszem tym co był w szpitalu
no nie żyje.!! a wy to juz nie macie co i o kom pisać.? taka tragedia a wy sobie temat do pogawetek znaleźliście.? oni teraz jeżdżą po niebieskich autostradachi i tam jest im napewno lepiej. więc skończcie tem temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To jest właśnie najbardziej wieśniackie auto zwane bryką młodziezy wiejskiej, podobnie jak audi 80 czy inne złomy. Osobiście jestem szczęśliwą posiadaczką bmw e46 z trzylitrowym silnikiem i jakoś do głowy mi nie przyszło aby tym samochodem szaleć po naszych pięknych drogach, pomimo, iż samochód jest stworzony do szybkiej jazdy. Prawda jest taka, że jak się ma pusto w głowie a na dodatek brakuje umiejętności (bo niedawno zrobiło się prawko) to lepiej dać sobie spokój z szaleństwami na drodze. Jeżeli zrobimy sobie krzywdę to nieistotne ale też możemy skrzywdzić lub zabić kogoś tak jak w tym przypadku. Tu już nie chodzi o same auta ale o to, ze mlodzi kierowcy nie potrafią jeździć dobrze za to szpanują przed kumplami, udaje się raz, drugi, trzeci a za dziesiątym zabraknie szczęścia i tragedia gotowa.
Ku** chwalisz się czy żalisz tą bmką??? To po co ja kupiłeś skoro nie lubisz szybko jeździć????????????????????????????? Sam napisałeś że jest stworzona do szybkiej jazdy..........!!!!!!!!!!!!!! Jesli nie lubisz trzeba było sobie jakiś 1.2 kupić!!!!!!! Chyba że dla szpanu własnie........ A tak to nie widze innego wytłumaczenia!!!!!!!!!! WNOSZĘ DO ADMINA O ZAMKNIĘCIE TEGO BEZSENSOWNEGO FORUM GDZIE NAJWIĘCEJ WYPOWIEDZI POCHODZI OD LUDZI Z NISKIM POZOMEM INTELIGENCJI!!!!!!!! Mateusz dla nas zawsze będziesz zywy.... Kochamy Cie, pamiętaj o tym........ Zawsze.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sory zal mi sie robi jak czytam wypowiedzi niektorych z was. Wiadomo brawura i szybka, bardzo szybka jazda zrobila swoje, stala sie tragedia i nikt tego nie cofnie. Jakby przemek jechal 80 km/h to by wszystcy przezyli, a auto bylo by skasowane a tak najwyrazniej jechal za szybko i sie dojechal, bedzie mial nauczke na przyszlosc. codziennie tamtenty przejezdzam i nawet przy 100 km/h wynosi z tego zakretu, wiec co sie stanie przy 150 czy tez 170 km/h bo na tylu sie licznik zatrzylam. poprostu chlopaki nie mieja wyobrazni jeden z drugim. kondolencje dla rodziny bo ich znam. wina wiadomo czyja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lanka napisał:
Ku** chwalisz się czy żalisz tą bmką??? To po co ja kupiłeś skoro nie lubisz szybko jeździć????????????????????????????? Sam napisałeś że jest stworzona do szybkiej jazdy..........!!!!!!!!!!!!!! Jesli nie lubisz trzeba było sobie jakiś 1.2 kupić!!!!!!! Chyba że dla szpanu własnie........ A tak to nie widze innego wytłumaczenia!!!!!!!!!! WNOSZĘ DO ADMINA O ZAMKNIĘCIE TEGO BEZSENSOWNEGO FORUM GDZIE NAJWIĘCEJ WYPOWIEDZI POCHODZI OD LUDZI Z NISKIM POZOMEM INTELIGENCJI!!!!!!!! Mateusz dla nas zawsze będziesz zywy.... Kochamy Cie, pamiętaj o tym........ Zawsze.............
Nie kupiłeś a kupiłaś. Zauważyłam, ze tutaj wszyscy a przynajmniej większość strasznie uogólnia, uważając, ze jak ktoś jeździ bmw to musi być burakiem czy dresem bez wyobraźni. Kupiłam takie auto bo lubię tą markę i stać mnie na kilkuletni samochód a nie na jakiegoś złoma poza tym nie muszę szpanować jeżdżąc cały czas szybko i bez pojęcia jak wielu kierowców. Najważniejsze jest bezpieczeństwo, swoje i innych, szkoda tylko, że niektórzy o tym zapominają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie kupiłeś a kupiłaś. Zauważyłam, ze tutaj wszyscy a przynajmniej większość strasznie uogólnia, uważając, ze jak ktoś jeździ bmw to musi być burakiem czy dresem bez wyobraźni. Kupiłam takie auto bo lubię tą markę i stać mnie na kilkuletni samochód a nie na jakiegoś złoma poza tym nie muszę szpanować jeżdżąc cały czas szybko i bez pojęcia jak wielu kierowców. Najważniejsze jest bezpieczeństwo, swoje i innych, szkoda tylko, że niektórzy o tym zapominają.
tak jak wczesniej napisalem jest malo osob kore kupuja BMKI zeby nie szpanowac a jednak tu mamy przyklad kolezanka kupila bo lubi podoba sie jej to auto i widac ma olej w glowie... ja postawilem rowniez na bezpieczenstwo i kupilem auto z 8 x PP zeby przezyc gdy wpadnie na mnie ktos kto bedzie szpanowal przed kumplami :/ łączę sie z rodzinami ofiar tej tragedii... szkoda chłopaków ale niestety nikt z NAs piszących tu nie zawinił... Pokój ICH Duszom [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
wezcie sie ku.wa schowajcie.! piszecie jakieś głupoty i nie zwracanie uwagi ze to czyta rodzina chłopaków.![/quote] Co to za rodzina, która w ciężkich chwilach czyta forum zamiast być przy bliskim? [quote name='Lanka' post='172519' date='21.09.2009, 11:39:12']Ku** chwalisz się czy żalisz tą bmką??? To po co ja kupiłeś skoro nie lubisz szybko jeździć????????????????????????????? Sam napisałeś że jest stworzona do szybkiej jazdy..........!!!!!!!!!!!!!! Jesli nie lubisz trzeba było sobie jakiś 1.2 kupić!!!!!!! Chyba że dla szpanu własnie........ A tak to nie widze innego wytłumaczenia!!!!!!!!!! WNOSZĘ DO ADMINA O ZAMKNIĘCIE TEGO BEZSENSOWNEGO FORUM GDZIE NAJWIĘCEJ WYPOWIEDZI POCHODZI OD LUDZI Z NISKIM POZOMEM INTELIGENCJI!!!!!!!! Mateusz dla nas zawsze będziesz zywy.... Kochamy Cie, pamiętaj o tym........ Zawsze.............
A Ty dziecko masz problem z klawiaturą? Przyciski Ci się zacinają? Czasem żal mi jest takich ludzi, jak Ty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miesiac temu moj ziomek rozbil sie scigiem w praiwdenikach i zginal a teraz kolejni przez brawure kierowcy sa juz po drugiej stronie .. trzymam kciuki za tych dwoch i ubolewam z powodu tych ktorzy zgineli.. do zobaczenia chlopaki .. [*][*][*] pokoj waszej duszy.. [*] ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mateusz był Bogiem? Nie będzie ciasno na świecie,pozbywamy się imbecylów.Więcej tlenu dla zwierzątek i ludzi.
TY ku*** NIE WIESZ CO ZNACZY STRACIC PSZYJACIELA!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
i jednego gnoja mniej ))))
popier***ony/a jesteś. jak ku*** można tak pisać!!! ciakawie jakby spotkało to kogoś z twoich bliskich!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...